Programma
26 aug Zweef, De 7 - ENC'09 2 (zo)
26 aug Heino 8 - Heeten 6
10 nov ASV '57 1 - MVV '69 1
03 nov ENC '09 1 - Daarle SP 1
10 nov Quick '20 1 - DRC 2012 1
03 nov MVV '69 1 - DRC 2012 1
03 nov RKSV 1 - ASV '57 1
05 nov ENC '09 1 - HHC 5
31 okt HHC 7 - ENC '09 1
09 sep Zweef, De 7 - Heino 8
07 nov ZVO/Unica Schutte ICT 7 - ZVO/Unica Schutte ICT 5
31 okt HHC 4 - Gramsbergen 1
10 nov SVZW VR2 - DETO VR1
10 nov ENC DA1 - JVC Dedemsvaart VR1
03 nov DETO VR1 - ENC DA1
03 nov Juventa '12 4 - DOS '37 9
10 nov Hellendoor v.v. 7 - DOS '37 9
10 nov Kloosterhaar VR1 - Vogido VR1
06 okt Excelsior'31 17 - Juventa '12 3
03 nov Vroomshoopse Boys 8 - Oranje Nassau 8
03 nov JVC Dedemsvaart VR1 - Vogido VR1
06 okt Rijssen Vooruit 2 - ASV '57 5
10 nov Zuid Eschmarke 1 - RKSV 1
10 nov Oranje Nassau 8 - MVV '69 2
10 nov Hulzense Boys 5 - Rijssen Vooruit 2
06 okt MVV '69 2 - Vroomshoopse Boys 8
06 okt ENC'09 2 - PH 5
03 nov DOS '37 8 - Excelsior'31 17
03 nov ASV '57 5 - Hulzense Boys 5
11 nov SDOL 6 - Juventa '12 6
11 nov Beekbergen 45+1 - Holten 45+3
04 nov Almelo 45+1 - Beekbergen 45+1
04 nov Holten 5 - SDOL 6
04 nov Holten 45+3 - La Première 45+1
04 nov Juventa '12 45+1 - RKSV 45+1
04 nov Juventa '12 6 - Zweef, De 7
07 nov HHC 4 - HHC 3
11 nov Zweef, De 7 - Hellendoorn v.v. 4
31 okt HHC 6 - SC Lutten 1
11 nov Elsweide 45+1 - Juventa '12 45+1
04 nov EMMS 5 - ENC'09 2 (zo)
11 nov Haarle 5 - Holten 5
04 nov De Zweef 45+1 - Holten 45+ 1
03 nov OZC VR2 - Lemele VR1
03 nov ASV '57 6 - Rijssen SC 5
10 nov Daarle SP 1 - Achilles E 1
06 okt SVZW 9 - Hellendoorn v.v. 6
04 nov Hellendoorn v.v. 4 - Sportlust Vr. 3
11 nov RKSV 45+1 - Almelo 45+1
28 okt Enter 7 - EMMS 5
03 nov Excelsior'31 14 - SVVN 7
03 nov Gramsbergen VR2 - Blauw Wit'66 VR1
03 nov Rijssen SC 1 - Rijssen Vooruit 1
03 nov PH 5 - Juventa '12 3
04 nov Nieuw Heeten 45+1 - ENC 45+1
09 nov ZVO/Unica Schutte ICT 5 - ENC '09 1
03 nov Kloosterhaar VR1 - Juventa '12 VR1
03 nov Excelsior'31 16 - Hellendoorn v.v. 6
03 nov Quick '20 1 - SVV '56 1
03 nov Hellendoor v.v. 7 - ENC 3
11 nov Nieuw Heeten 45+1 - La Première 45+1
17 nov Gramsbergen VR2 - Kloosterhaar VR1
19 okt ENC 3 (za) - Hulzense Boys 6 ZA
19 okt SVZW VR2 ZA - ENC Dames 1
07 mrt Almelo FC 3 - Excelsior'31 5
19 okt ENC 1 za - ASV '57 2
10 mrt Hoekje/Toyota O'zaal 4 - PH 1
10 mrt Luctor Et Emergo 1 - Excelsior'31 5
02 nov Voorwaarts V. VR1 - ENC Dames 1
02 nov RKSV 2 - Excelsior'31 17
26 okt SVZW 10 - Juventa '12 4
26 okt SVZW 9 - Excelsior'31 12
19 okt MVV '69 VR1 - Bergentheim VR2
02 nov La Première 2 - Oranje Nassau 4
26 okt ASV '57 2 - DES 5
26 okt SVVN VR1 - HHC VR2
26 okt DOS '37 9 - RKSV 2
02 nov DES 5 - Excelsior'31 11
02 nov Voorwaarts V. 4 - RKSV 3
26 okt ASV '57 4 - Voorwaarts V. 4
26 okt Hellendoorn v.v. 4 - La Première 2
26 okt Excelsior'31 11 - De Zweef 3 zat.
19 okt HHC VR2 - Voorwaarts V. VR1
02 nov Excelsior'31 12 - ASV '57 4
02 nov Bruchterveld VR2 - SVVN VR1
19 okt Rijssen SC 3 - Rijssen Vooruit 2
26 okt MVV '69 2 - ASV '57 6
19 okt ENC 2 (za) - Juventa '12 4
26 okt Excelsior'31 8 - Hulzense Boys 5
26 okt Excelsior'31 17 - ENC 2 (za)
26 okt Oranje Nassau 4 - ENC 1 za
07 mrt Twenthe 1 - FV United Enschede 2
26 okt Hellendoorn v.v. VR2 - Bruchterveld VR2
02 nov Juventa '12 4 - DOS '37 9
19 okt Den Ham VR2 - SVV '56 VR1
19 okt MVV '69 2 - Holten 2
19 okt Excelsior'31 8 - SVVN 4
21 okt ZVO/Unica Schutte ICT 2 Zaal - ZVO/Unica Schutte ICT 3 Zaal
26 okt DES 6 - Rijssen Vooruit 2
26 okt Den Ham VR2 - KOSC VR1
02 nov Bergentheim VR2 - Den Ham VR2
02 nov Den Ham 5 - DES 6
02 nov SVZW 6 - Excelsior'31 8
09 mrt ENC 3 (zo) - Fleringen 3
10 mrt FV United Enschede 2 - ENC 1 (zaal)
23 nov MVV '69 2 - PH 6
06 sep DES 4 - Excelsior'31 10
06 sep ENC zaterdag 3 - SVZW 10
30 aug SVZW 10 - Excelsior'31 15
06 sep ENC dames 1 - Hellendoorn v.v. VR2
31 aug ENC zondag 2 - PH 5
31 aug Hellendoorn V.V. 3 - De Zweef 9
30 aug Hellendoorn v.v. VR2 - SVVN VR1
01 sep DES VR1 - Hellendoorn v.v. VR2
06 sep SVVN 5 - ENC zaterdag 1
06 sep Juventa '12 4 - Excelsior'31 15
07 sep PH 5 - De Zweef 9
13 sep PH 5 - ASV '57 2
13 sep DRC 2012 2 - Markelo 2
13 sep Excelsior'31 7 - Juventa '12 2
13 sep SVVN 4 - De Zweef 3
13 sep SVZW 5 - BZSV de Blauwwitters 2
14 sep Heracles AVC 4 - Juventa '12 8
14 sep Luctor Et Emergo 6 - Rijssen Vooruit 2
14 sep MVV '29 7 - ABS 4
Laatste uitslagen
ASV '57 1 - Achilles E 1 6 - 3
ENC '09 1 - ASV '57 1 0 - 7
DRC 2012 1 - SVV '56 1 2 - 3
MVV '69 1 - RKSV 1 1 - 2
RKSV 1 - DRC 2012 1 3 - 1
HHC 5 - HHC 3 2 - 4
HHC 7 - HHC 3 2 - 6
ENC '09 1 - ZVO/Unica Schutte ICT 7 11 - 4
Gramsbergen 1 - SC Lutten 1 3 - 5
SVZW VR2 - OZC VR2 1 - 0
Kloosterhaar VR1 - ENC DA1 7 - 1
DETO VR1 - Vogido VR1 3 - 1
Juventa '12 4 - MVV '69 2 3 - 3
DOS '37 9 - ENC 3 3 - 0
Vogido VR1 - Juventa '12 VR1 5 - 3
Excelsior'31 17 - SVZW 9 11 - 1
Vroomshoopse Boys 8 - Juventa '12 4 3 - 7
JVC Dedemsvaart VR1 - DETO VR1 1 - 5
Den Ham 5 - Rijssen Vooruit 2 2 - 5
Zuid Eschmarke 1 - ENC '09 1 3 - 1
Oranje Nassau 8 - ASV '57 6 4 - 3
Hulzense Boys 5 - Excelsior'31 16 2 - 0
ASV '57 6 - MVV '69 2 5 - 3
Excelsior'31 16 - ENC'09 2 5 - 3
DOS '37 8 - Rijssen Vooruit 2 5 - 4
ASV '57 5 - DOS '37 8 6 - 2
Nieuw Heeten 4 - SDOL 6 1 - 4
Beekbergen 45+1 - Juventa '12 45+1 2 - 2
Almelo 45+1 - La Première 45+1 3 - 5
Holten 5 - Hellendoorn v.v. 4 3 - 5
Holten 45+3 - Almelo 45+1 6 - 1
Juventa '12 45+1 - Holten 45+3 4 - 0
Juventa '12 6 - Sportlust Vr. 3 1 - 3
EMMS 1 - HHC 3 6 - 10
Zweef, De 7 - Holten 5 4 - 6
HHC 6 - ZVO/Unica Schutte ICT 5 3 - 3
Elsweide 45+1 - De Zweef 45+1 4 - 3
EMMS 5 - Haarle 5 2 - 5
Haarle 5 - Nieuw Heeten 4 3 - 2
Holten 45+ 1 - Nieuw Heeten 45+1 3 - 7
Lemele VR1 - Gramsbergen VR2 5 - 0
Rijssen SC 5 - ENC 3 3 - 3
Daarle SP 1 - Rijssen SC 1 1 - 2
Juventa '12 3 - SVZW 9 2 - 6
Hellendoorn v.v. 4 - Juventa '12 6 4 - 3
De Zweef 45+1 - RKSV 45+1 3 - 6
Sportlust Vr. 3 - Enter 7 1 - 5
SVVN 7 - Hellendoor v.v. 7 1 - 3
Blauw Wit'66 VR1 - Kloosterhaar VR1 3 - 0
Rijssen Vooruit 1 - Quick '20 1 1 - 13
Juventa '12 3 - Excelsior'31 16 4 - 1
La Première 45+1 - ENC 45+1 3 - 3
EMMS 1 - ZVO/Unica Schutte ICT 5 4 - 6
Den Ham 5 - ENC 3 (za) 2 - 2
Bergentheim VR2 - ENC Dames 1 2 - 4
Almelo FC 3 - Luctor Et Emergo 1 5 - 4
ENC 1 za - Hellendoorn v.v. 4 0 - 7
Hoekje/Toyota O'zaal 4 - FV United Enschede 2 6 - 7
Luctor Et Emergo 1 - Hoekje/Toyota O'zaal 3 4 - 4
Voorwaarts V. VR1 - SVVN VR1 2 - 1
RKSV 2 - SVZW 10 2 - 3
SVZW 10 - ENC 2 (za) 3 - 3
Blauw Wit'66 5 - SVZW 9 4 - 2
KOSC VR1 - MVV '69 VR1 9 - 1
La Première 2 - Excelsior'31 11 1 - 6
De Zweef 3 zat. - ASV '57 2 0 - 1
SVVN VR1 - JVC Dedemsvaart VR2 0 - 3
MVV '69 2 - DOS '37 9 5 - 2
DES 5 - De Zweef 3 zat. 1 - 4
Voorwaarts V. 4 - SVZW 9 -
Den Ham 5 - ASV '57 4 7 - 0
Hellendoorn v.v. 4 - SVZW 6 2 - 2
Excelsior'31 11 - ENC 1 za 1 - 0
HHC VR2 - Bergentheim VR2 0 - 4
Excelsior'31 12 - Voorwaarts V. 4 4 - 8
Bruchterveld VR2 - HHC VR2 6 - 1
DES 6 - Rijssen SC 3 5 - 0
ASV '57 6 - Den Ham 8 1 - 5
ENC 2 (za) - DOS '37 9 3 - 1
Hulzense Boys 5 - DES 5 2 - 3
Excelsior'31 17 - MVV '69 2 2 - 3
SVZW 6 - Oranje Nassau 4 1 - 3
Twenthe 1 - Excelsior'31 5 14 - 1
Hellendoorn v.v. VR2 - Den Ham VR2 1 - 0
Juventa '12 4 - Holten 2 8 - 1
KOSC VR1 - SVV '56 VR1 1 - 1
ENC 3 (zo) - Stevo 7 1 - 5
FV United Enschede 2 - Excelsior'31 5 4 - 6
DES 4 - SVVN 5 1 - 5
ENC zaterdag 3 - Juventa '12 4 3 - 3
Juventa '12 4 - SVZW 10 1 - 0
ENC dames 1 - DES VR1 4 - 6
ENC zondag 2 - PH 5 1 - 14
Hellendoorn V.V. 3 - De Zweef 9 5 - 2
Website sponsor
Overige Sponsoren

Gastenboek

Bericht plaatsen
Jarno schreef op 27 juli 2011 om 10:56

Hey ik zie dat wij als zondag team ook weer aan de beker gaan meedoen?
Vorig jaar hebben we er (bewust) niet aan meegedaan..
Waarom nu wel?


maikel schreef op 25 juli 2011 om 21:38

voor de f is de beker indeling ook bekend

ENC\'09 F1G
Bruchterveld F1
Den Ham F5
HHc F5


wedstrijdsecretaris schreef op 22 juli 2011 om 22:05

de competitie indeling van de lagere teams en jeugd kan men bekijken via www.knvb.nl/oost


Jarno schreef op 20 juli 2011 om 18:45

Ziet er goed uit de nieuwe lay-out ! (T) :D


wedstrijdsecretaris schreef op 16 juli 2011 om 21:15

op de knvb site staat vermeld dat de indeling van de B categorie rond 22 juli bekend zal worden gemaakt


Jarno schreef op 16 juli 2011 om 13:56

Wanneer wordt de competitie-indeling voor de andere teams (2e zondag) bekend gemaakt?


activiteiten schreef op 13 juli 2011 om 09:48

van 5 uur tot half 10


activiteiten schreef op 13 juli 2011 om 09:46

het forrel vissen was een enorm s6 daarom gaan we proberen om nog een keer in vissen te gaan en wel op zat 27 august van 5 uur tot half nader bericht volgt


gerrit leusink schreef op 10 juli 2011 om 13:02

den ham-des-deto-emms/lutten-enc 09-fc eibergen-juliana 32-dedemsvaart

lemele-sc rijssen-nieuwleusen-vroom boys


gerrit schreef op 10 juli 2011 om 12:57

indeeling dames

vierde klasse j

den ham


bekerindeling 1e schreef op 06 juli 2011 om 18:22

ENC - Mediterraneo - Reutum - Heracles


wedstrijdsecretaris schreef op 06 juli 2011 om 08:09

ENC vrouwenteam ingedeeld in 4e klas J met o.a. DES dames


activiteiten schreef op 05 juli 2011 om 19:49

ja ja ja het gaat goed met de aanmeldingen voor het forel vissen we zitten nu op 20 personen maar er kunnen er nog wel meer mee ons motto is gezeligheid staat voor op voor info bij larens of jelle


activiteiten schreef op 03 juli 2011 om 18:46

als er nog mensen mee willen in forelvissen op 9 julie het kan nog de teller staat nu op 17 ik zeg hoe meer zielen hoe meer vreugde voor opgave of info bij laurens of bij jelle


wedstrijdsecretaris schreef op 03 juli 2011 om 08:28

er mag vanaf heden tot aan start nieuwe competitie niet meer op training en speelvelden worden gevoetbald, alternatief is trapveldje net over De Regge


keukenpersonel schreef op 30 juni 2011 om 19:17

jelle en henriette wensen iedereen een fijnne vacantie toe en tot volgend seizoen maar weer


dirkjan schreef op 28 juni 2011 om 18:24

waar blijft de rest van foto's van horeca toernooi????{#emotions_dlg.frown}


Benjamin Reede schreef op 17 juni 2011 om 14:03

Foto's van het horecatoernooi zijn te vinden op Facebook, dit weekend zal ik ze ook op de site zetten.
Volg ons ook!!!


Sascha schreef op 15 juni 2011 om 17:36

wanneer komen de foto's online van het horeca toernooi??

gegeroet


Horecatoernooi 2011 schreef op 15 juni 2011 om 12:18

Komen er nog foto's van het horecatoernooi online? en waarr?


Bericht plaatsen