Programma
26 aug Zweef, De 7 - ENC'09 2 (zo)
26 aug Heino 8 - Heeten 6
10 nov ASV '57 1 - MVV '69 1
03 nov ENC '09 1 - Daarle SP 1
10 nov Quick '20 1 - DRC 2012 1
03 nov MVV '69 1 - DRC 2012 1
03 nov RKSV 1 - ASV '57 1
05 nov ENC '09 1 - HHC 5
31 okt HHC 7 - ENC '09 1
09 sep Zweef, De 7 - Heino 8
07 nov ZVO/Unica Schutte ICT 7 - ZVO/Unica Schutte ICT 5
31 okt HHC 4 - Gramsbergen 1
10 nov SVZW VR2 - DETO VR1
10 nov ENC DA1 - JVC Dedemsvaart VR1
03 nov DETO VR1 - ENC DA1
03 nov Juventa '12 4 - DOS '37 9
10 nov Hellendoor v.v. 7 - DOS '37 9
10 nov Kloosterhaar VR1 - Vogido VR1
06 okt Excelsior'31 17 - Juventa '12 3
03 nov Vroomshoopse Boys 8 - Oranje Nassau 8
03 nov JVC Dedemsvaart VR1 - Vogido VR1
06 okt Rijssen Vooruit 2 - ASV '57 5
10 nov Zuid Eschmarke 1 - RKSV 1
10 nov Oranje Nassau 8 - MVV '69 2
10 nov Hulzense Boys 5 - Rijssen Vooruit 2
06 okt MVV '69 2 - Vroomshoopse Boys 8
06 okt ENC'09 2 - PH 5
03 nov DOS '37 8 - Excelsior'31 17
03 nov ASV '57 5 - Hulzense Boys 5
11 nov SDOL 6 - Juventa '12 6
11 nov Beekbergen 45+1 - Holten 45+3
04 nov Almelo 45+1 - Beekbergen 45+1
04 nov Holten 5 - SDOL 6
04 nov Holten 45+3 - La Première 45+1
04 nov Juventa '12 45+1 - RKSV 45+1
04 nov Juventa '12 6 - Zweef, De 7
07 nov HHC 4 - HHC 3
11 nov Zweef, De 7 - Hellendoorn v.v. 4
31 okt HHC 6 - SC Lutten 1
11 nov Elsweide 45+1 - Juventa '12 45+1
04 nov EMMS 5 - ENC'09 2 (zo)
11 nov Haarle 5 - Holten 5
04 nov De Zweef 45+1 - Holten 45+ 1
03 nov OZC VR2 - Lemele VR1
03 nov ASV '57 6 - Rijssen SC 5
10 nov Daarle SP 1 - Achilles E 1
06 okt SVZW 9 - Hellendoorn v.v. 6
04 nov Hellendoorn v.v. 4 - Sportlust Vr. 3
11 nov RKSV 45+1 - Almelo 45+1
28 okt Enter 7 - EMMS 5
03 nov Excelsior'31 14 - SVVN 7
03 nov Gramsbergen VR2 - Blauw Wit'66 VR1
03 nov Rijssen SC 1 - Rijssen Vooruit 1
03 nov PH 5 - Juventa '12 3
04 nov Nieuw Heeten 45+1 - ENC 45+1
09 nov ZVO/Unica Schutte ICT 5 - ENC '09 1
03 nov Kloosterhaar VR1 - Juventa '12 VR1
03 nov Excelsior'31 16 - Hellendoorn v.v. 6
03 nov Quick '20 1 - SVV '56 1
03 nov Hellendoor v.v. 7 - ENC 3
11 nov Nieuw Heeten 45+1 - La Première 45+1
17 nov Gramsbergen VR2 - Kloosterhaar VR1
19 okt ENC 3 (za) - Hulzense Boys 6 ZA
19 okt SVZW VR2 ZA - ENC Dames 1
07 mrt Almelo FC 3 - Excelsior'31 5
19 okt ENC 1 za - ASV '57 2
10 mrt Hoekje/Toyota O'zaal 4 - PH 1
10 mrt Luctor Et Emergo 1 - Excelsior'31 5
02 nov Voorwaarts V. VR1 - ENC Dames 1
02 nov RKSV 2 - Excelsior'31 17
26 okt SVZW 10 - Juventa '12 4
26 okt SVZW 9 - Excelsior'31 12
19 okt MVV '69 VR1 - Bergentheim VR2
02 nov La Première 2 - Oranje Nassau 4
26 okt ASV '57 2 - DES 5
26 okt SVVN VR1 - HHC VR2
26 okt DOS '37 9 - RKSV 2
02 nov DES 5 - Excelsior'31 11
02 nov Voorwaarts V. 4 - RKSV 3
26 okt ASV '57 4 - Voorwaarts V. 4
26 okt Hellendoorn v.v. 4 - La Première 2
26 okt Excelsior'31 11 - De Zweef 3 zat.
19 okt HHC VR2 - Voorwaarts V. VR1
02 nov Excelsior'31 12 - ASV '57 4
02 nov Bruchterveld VR2 - SVVN VR1
19 okt Rijssen SC 3 - Rijssen Vooruit 2
26 okt MVV '69 2 - ASV '57 6
19 okt ENC 2 (za) - Juventa '12 4
26 okt Excelsior'31 8 - Hulzense Boys 5
26 okt Excelsior'31 17 - ENC 2 (za)
26 okt Oranje Nassau 4 - ENC 1 za
07 mrt Twenthe 1 - FV United Enschede 2
26 okt Hellendoorn v.v. VR2 - Bruchterveld VR2
02 nov Juventa '12 4 - DOS '37 9
19 okt Den Ham VR2 - SVV '56 VR1
19 okt MVV '69 2 - Holten 2
19 okt Excelsior'31 8 - SVVN 4
21 okt ZVO/Unica Schutte ICT 2 Zaal - ZVO/Unica Schutte ICT 3 Zaal
26 okt DES 6 - Rijssen Vooruit 2
26 okt Den Ham VR2 - KOSC VR1
02 nov Bergentheim VR2 - Den Ham VR2
02 nov Den Ham 5 - DES 6
02 nov SVZW 6 - Excelsior'31 8
09 mrt ENC 3 (zo) - Fleringen 3
10 mrt FV United Enschede 2 - ENC 1 (zaal)
23 nov MVV '69 2 - PH 6
06 sep DES 4 - Excelsior'31 10
06 sep ENC zaterdag 3 - SVZW 10
30 aug SVZW 10 - Excelsior'31 15
06 sep ENC dames 1 - Hellendoorn v.v. VR2
31 aug ENC zondag 2 - PH 5
31 aug Hellendoorn V.V. 3 - De Zweef 9
30 aug Hellendoorn v.v. VR2 - SVVN VR1
01 sep DES VR1 - Hellendoorn v.v. VR2
06 sep SVVN 5 - ENC zaterdag 1
06 sep Juventa '12 4 - Excelsior'31 15
07 sep PH 5 - De Zweef 9
13 sep PH 5 - ASV '57 2
13 sep DRC 2012 2 - Markelo 2
13 sep Excelsior'31 7 - Juventa '12 2
13 sep SVVN 4 - De Zweef 3
13 sep SVZW 5 - BZSV de Blauwwitters 2
14 sep Heracles AVC 4 - Juventa '12 8
14 sep Luctor Et Emergo 6 - Rijssen Vooruit 2
14 sep MVV '29 7 - ABS 4
Laatste uitslagen
ASV '57 1 - Achilles E 1 6 - 3
ENC '09 1 - ASV '57 1 0 - 7
DRC 2012 1 - SVV '56 1 2 - 3
MVV '69 1 - RKSV 1 1 - 2
RKSV 1 - DRC 2012 1 3 - 1
HHC 5 - HHC 3 2 - 4
HHC 7 - HHC 3 2 - 6
ENC '09 1 - ZVO/Unica Schutte ICT 7 11 - 4
Gramsbergen 1 - SC Lutten 1 3 - 5
SVZW VR2 - OZC VR2 1 - 0
Kloosterhaar VR1 - ENC DA1 7 - 1
DETO VR1 - Vogido VR1 3 - 1
Juventa '12 4 - MVV '69 2 3 - 3
DOS '37 9 - ENC 3 3 - 0
Vogido VR1 - Juventa '12 VR1 5 - 3
Excelsior'31 17 - SVZW 9 11 - 1
Vroomshoopse Boys 8 - Juventa '12 4 3 - 7
JVC Dedemsvaart VR1 - DETO VR1 1 - 5
Den Ham 5 - Rijssen Vooruit 2 2 - 5
Zuid Eschmarke 1 - ENC '09 1 3 - 1
Oranje Nassau 8 - ASV '57 6 4 - 3
Hulzense Boys 5 - Excelsior'31 16 2 - 0
ASV '57 6 - MVV '69 2 5 - 3
Excelsior'31 16 - ENC'09 2 5 - 3
DOS '37 8 - Rijssen Vooruit 2 5 - 4
ASV '57 5 - DOS '37 8 6 - 2
Nieuw Heeten 4 - SDOL 6 1 - 4
Beekbergen 45+1 - Juventa '12 45+1 2 - 2
Almelo 45+1 - La Première 45+1 3 - 5
Holten 5 - Hellendoorn v.v. 4 3 - 5
Holten 45+3 - Almelo 45+1 6 - 1
Juventa '12 45+1 - Holten 45+3 4 - 0
Juventa '12 6 - Sportlust Vr. 3 1 - 3
EMMS 1 - HHC 3 6 - 10
Zweef, De 7 - Holten 5 4 - 6
HHC 6 - ZVO/Unica Schutte ICT 5 3 - 3
Elsweide 45+1 - De Zweef 45+1 4 - 3
EMMS 5 - Haarle 5 2 - 5
Haarle 5 - Nieuw Heeten 4 3 - 2
Holten 45+ 1 - Nieuw Heeten 45+1 3 - 7
Lemele VR1 - Gramsbergen VR2 5 - 0
Rijssen SC 5 - ENC 3 3 - 3
Daarle SP 1 - Rijssen SC 1 1 - 2
Juventa '12 3 - SVZW 9 2 - 6
Hellendoorn v.v. 4 - Juventa '12 6 4 - 3
De Zweef 45+1 - RKSV 45+1 3 - 6
Sportlust Vr. 3 - Enter 7 1 - 5
SVVN 7 - Hellendoor v.v. 7 1 - 3
Blauw Wit'66 VR1 - Kloosterhaar VR1 3 - 0
Rijssen Vooruit 1 - Quick '20 1 1 - 13
Juventa '12 3 - Excelsior'31 16 4 - 1
La Première 45+1 - ENC 45+1 3 - 3
EMMS 1 - ZVO/Unica Schutte ICT 5 4 - 6
Den Ham 5 - ENC 3 (za) 2 - 2
Bergentheim VR2 - ENC Dames 1 2 - 4
Almelo FC 3 - Luctor Et Emergo 1 5 - 4
ENC 1 za - Hellendoorn v.v. 4 0 - 7
Hoekje/Toyota O'zaal 4 - FV United Enschede 2 6 - 7
Luctor Et Emergo 1 - Hoekje/Toyota O'zaal 3 4 - 4
Voorwaarts V. VR1 - SVVN VR1 2 - 1
RKSV 2 - SVZW 10 2 - 3
SVZW 10 - ENC 2 (za) 3 - 3
Blauw Wit'66 5 - SVZW 9 4 - 2
KOSC VR1 - MVV '69 VR1 9 - 1
La Première 2 - Excelsior'31 11 1 - 6
De Zweef 3 zat. - ASV '57 2 0 - 1
SVVN VR1 - JVC Dedemsvaart VR2 0 - 3
MVV '69 2 - DOS '37 9 5 - 2
DES 5 - De Zweef 3 zat. 1 - 4
Voorwaarts V. 4 - SVZW 9 -
Den Ham 5 - ASV '57 4 7 - 0
Hellendoorn v.v. 4 - SVZW 6 2 - 2
Excelsior'31 11 - ENC 1 za 1 - 0
HHC VR2 - Bergentheim VR2 0 - 4
Excelsior'31 12 - Voorwaarts V. 4 4 - 8
Bruchterveld VR2 - HHC VR2 6 - 1
DES 6 - Rijssen SC 3 5 - 0
ASV '57 6 - Den Ham 8 1 - 5
ENC 2 (za) - DOS '37 9 3 - 1
Hulzense Boys 5 - DES 5 2 - 3
Excelsior'31 17 - MVV '69 2 2 - 3
SVZW 6 - Oranje Nassau 4 1 - 3
Twenthe 1 - Excelsior'31 5 14 - 1
Hellendoorn v.v. VR2 - Den Ham VR2 1 - 0
Juventa '12 4 - Holten 2 8 - 1
KOSC VR1 - SVV '56 VR1 1 - 1
ENC 3 (zo) - Stevo 7 1 - 5
FV United Enschede 2 - Excelsior'31 5 4 - 6
DES 4 - SVVN 5 1 - 5
ENC zaterdag 3 - Juventa '12 4 3 - 3
Juventa '12 4 - SVZW 10 1 - 0
ENC dames 1 - DES VR1 4 - 6
ENC zondag 2 - PH 5 1 - 14
Hellendoorn V.V. 3 - De Zweef 9 5 - 2
Website sponsor
Overige Sponsoren

Commissies & Bestuur

Hoofdbestuur

Naam Functie Telefoon Mobiel
Voorzitter Peter Twilhaar 0548612617 06-42103465
(interim) Secretaris Ellen Woesthuis 0548 618006
Senioren Danny van Munster 06-12169595
Alg. Bestuurslid Peter Twilhaar 0548612617 06-42103465

Wedstrijdsecretariaat

Naam Functie Telefoon Mobiel
Wedstrijdsecretaris Laurens van Munster 0548-851058
ENC Infolijn (Afgelastingen) Laurens van Munster 0548-851058

Bar en Activiteiten

Naam Functie Telefoon Mobiel
Barpersoneel Dinant Strokap 0548-618421
Kaarten Laurens van Munster 0548-851058
Bingo Gerrit Timmermans 0548-611411
Avondvierdaagse Jan Huesken 0548-621132
Toernooien Danny van Munster 06-12169595
Toernooien Henk Klein Ligtenberg 0548-617713
Toernooien Benjamin Reede 0548-616787

Senioren - commissie

Naam Functie Telefoon Mobiel
Voorzitter Danny van Munster 06-12169595
Bestuurslid senioren Robert Freie 0548-619847
Bestuurslid senioren Marlies de Leeuw 0548-620412 06-18658858
Bestuurslid senioren Erik Klein Nagelvoort 06-30236658
Bestuurslid senioren Peter Twilhaar 0548612617 06-42103465

Dart - commissie

Naam Functie Telefoon Mobiel
Voorzitter Marco Schalen 0548368681
Toernooien Dick Bontekoe 0548622925 0622609166

PR/ICT - commissie

Naam Functie Telefoon Mobiel
Infoblad Laurens van Munster 0548-851058
Contactpersoon kranten Ellen Woesthuis 0548 618006
Website Benjamin Reede 0548-616787

Toernooi - commissie

Naam Functie Telefoon Mobiel
Voorzitter Marlies de Leeuw 0548-620412 06-18658858
Damestoernooi Marlies de Leeuw 0548-620412 06-18658858
Damestoernooi Lisa Torny 0548-614200
5-5 toernooi / materiaal Dinant Strokap 0548-618421
5-5 toernooi Henk Klein Ligtenberg 0548-617713
Horeca, Jeugd, 45+ toernooi Danny van Munster 06-12169595
Horeca, Jeugd, 45+ toernooi Benjamin Reede 0548-616787